O nas

 

Od 1993 roku firma specjalizuje się w produkcji sprzętu magazynowego, środków transportu wewnętrznego oraz wyposażenia warsztatowego.

Z upływem lat oferta wzbogaciła się o dodatkowe usługi z zakresu produkcji maszyn i urządzeń specjalistycznych, do których należy zaliczyć urządzenia produkcyjne, elementy technologiczne czy inne zaawansowane technicznie rozwiązania.

Oferowane przez Stalmark usługi i produkty gwarantują wysoką jakość wykonania i atrakcyjne ceny. Rosnąca lista odbiorców może potwierdzić nasze kompetencje techniczne, rzetelność wykonania i umiejętność dostosowania się do konkretnych potrzeb i wymagań Klientów.

Wykwalifikowany zespół wraz z solidnym zapleczem technicznym pozwala nam na produkcję i realizację najbardziej wymagających projektów.

Zaplecze narzędziowe i techniczne to m.in.:

  • nożyce gilotynowe, tokarki, frezarki, wiertarki, prasy mimośrodowe, zaginarka mechaniczna, krawędziarki hydrauliczne, urządzenia do spawania w osłonie gazów szlachetnych, itp.
  • urządzenia do wykonywania powłok malarskich farbami proszkowymi (elementy przed malowaniem przechodzą procesy mycia, odtłuszczania i fosforanowania)