Usługi

Stalmark realizuje również usługi w zakresie krawędziowania i gięcia blach, fosforanowania produktów czy też wykonywania powłok malarskich metodą proszkową – dysponujemy malarnią proszkową i piecem o wymiarach 2m*1,5m*1m, jak również usługi spawania TIG: aluminium czy metali kwasoodpornych. W celu zapoznania się z ofertą usług prosimy o kontakt z naszym biurem handlowym.

Krawędziowanie blach

Krawędziowanie blach to jedna z oferowanych przez naszą firmę usług. Grubość maksymalna krawędziowanych blach to 3mm. W celu zapoznania się z ofertę dot. tych usług, prosimy o kontakt z naszym biurem handlowym.

Gilotynowanie

Oferujemy usługi gilotynowania blach do grubości 8mm i standardowych wielkości arkuszy. W celu zapoznania się z ofertę dot. tych usług, prosimy o kontakt z naszym biurem handlowym.

Malowanie proszkowe

Dysponujemy profesjonalną myjką tunelową, dzięki której lakierowane proszkowo produkty są właściwie przygotowane do procesu malowania. Oferujemy możliwość wykonania malowania proszkowego przedmiotów o gabarytach 2m3. Korzystamy z najwyższej jakość farb proszkowych Pulverit, oferujących dowolną kolorystykę i strukturę powłok malarskich. W celu zapoznania się z ofertę dot. tych usług, prosimy o kontakt z naszym biurem handlowym.

Spawanie TIG

Wykonujemy usługi spawania aluminium oraz stali kwasoodpornej z użyciem spawarek TIG, a dzięki naszemu doświadczeniu i kwalifikacjom technicznym realizujemy nawet skomplikowane i precyzyjne usługi w tym zakresie. W celu zapoznania się z ofertę dot. tych usług, prosimy o kontakt z naszym biurem handlowym.